title komisarz

Muzeum było tego dnia zamknięte, by nie zacierać śladów. Drepcząc w te i we w te po czerwonym dywanie, zrozpaczony kustosz rwał sobie włosy z głowy i jęczał cicho za każdym razem, gdy zerkał na puste miejsce po obrazie. Strażnicy stali pod ścianą i wpatrywali się w czubki własnych butów. Niestety śledczy nie mieli dla nich dobrych wiadomości.
Sprawca był prawdziwym profesjonalistą - nie pozostawił niczego, co mogłoby do niego doprowadzić. Jedynie dziwne plotki o mężczyźnie przechadzającym się ulicami miasteczka z prostokątnym pakunkiem pod pachą...
Śledczy postawili sobie za cel znalezienie złodzieja dzieła sztuki. Ten, któremu się powiedzie, zasłuży na awans albo wspomnienie w lokalnej gazecie!

 


Komisarz Wiktor ma przed sobą trudną sprawę i potrzebuje pomocy od 2 do 4 graczy, którzy podejmą wyzwanie zasiadając do tej dedukcyjnej gry. Gracze wcielą się w śledczych, którzy za pomocą kafelków z podobiznami podejrzanych będą szukać złodzieja. Zwycięzcą zostanie ten, komu uda się przyporządkować jak najwięcej cech z posiadanych rysopisów do sprawcy kradzieży. Nie będzie to łatwe, gdyż gracz próbując dowieść winy swojego podejrzanego będzie innym to zadanie utrudniał.
W pudełku znajduje się także mini-gra „Tożsamość”, w której dwóch śledczych może zmierzyć się ze sobą w rozwiązywaniu zagadek na miarę znanego sprzed lat hitu Mastermind!

 


autor: Krzysztof Matusik
ilość graczy: 2-4, wiek graczy: 10+, czas gry: 15-20 minut

 

Zawartość:
- 32 kafle Podejrzanych,
- 4 kafle Komisarza Wiktora,
- 8 znaczników Niewinności,
- 22 znaczniki Wizerunku,
- instrukcja w języku polskim.

 
victor01.jpgvictor02.jpgvictor03.jpgvictor04.jpgvictor05.jpgvictor06.jpgvictor07.jpgvictor08.jpg

 

l zobacz

Blog na wolny czas recenzja (PL)
Gram na planszy recenzja (PL)
Serwis gameby.pl recenzja (PL)
Games Fanatic recenzja (PL)
Scheherazade Znadplanszy.pl recenzja (PL)
Sterta gier recenzja (PL)
Rahdo Runs Through videorecenzja (EN)
Boardgamegeek baza gier (EN)
Spiel 2016 videoprezentacja (EN)
 

l pobierz

Komisarz Wiktor instrukcja (PL)
Commissioner Victor instrukcja (EN)
Komissar Vikcor instrukcja (DE)