label onas

 

my

Jesteśmy małym, ale prężnie rozwijającym się wydawnictwem. Jako zapaleni gracze mamy jedną, prostą zasadę – nie wydajemy gier, w które sami nie chcielibyśmy zagrać. Przykładamy dużą wagę do jakości wydania jak i do mechaniki gry, innymi słowy dobra gra musi też dobrze się prezentować.

 

Swoją siedzibę mamy w Andrychowie, gdzie prowadzimy też Bibliotekę Gier Planszowych w celu szerzenia naszego hobby. Biblioteka nie jest jedynym działaniem „u podstaw” jakie prowadzimy – co najmniej dwa razy w miesiącu pojawiamy się w jakimś mieście z wydarzeniem z serii „Na planszowym szlaku”.

 

Nasz drużyna składa się z diametralnie różnych osobowości z różnorakimi umiejętnościami. Można by rzec, parafrazując Kapitana Planetę, z naszych połączonych mocy powstaje Kapitan Tailor. Właśnie w różnorodności gustów i umiejętności leży siła: pozwala każdą grę przetestować z różnych kątów i poziomów umiejętności, dając produkt spełniający oczekiwania jak największej ilości konsumentów.

 

Działalność firmowa to jedno, ale jak już pisałem wcześniej jesteśmy zgraną ekipą i znamy się od wielu lat. Na luźniejsze wyjazdy można nas spotkać skupionych pod szyldem Brotherhood of Sausage, Beer and Dice. Krawata nie ubieramy nawet na wesela i z radością kultywujemy to, co w grach jest najważniejsze, czyli dobrą zabawę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami – zawsze chętnie pogadamy!