Premiera Riddlera zbliża się wielkimi krokami. Jest to gra w której, każdy gracz gracz dostaje kartę kategorii głównej, a następnie zbiera karty wskazówek i układa je przed sobą. Pod koniec rundy musi wymyślić zagadkę, które łączy jak najwięcej kart i mieści się w ramach kategorii. Jak połączyć symbole na kartach? To już zależy od wyobraźni graczy. Poniżej obrazowy przykład.

Kategoria: czas wolny. Co to jest?
Jest przy tym mnóstwo zabawy. Wkręca na maksa. Zacieśnia kontakty międzyludzkie. Często używa planszy i kości. Bawią się w to ludzie na całym świecie.

example riddler


Odpowiedź: gry planszowe.

Proste? Jasne, że proste.

Od dzisiaj, codziennie o godzinie o 19:00 przez następny tydzień będą pojawiać się na tej stronie zestawy symboli z których można stworzyć zagadki. Spróbujcie wymyślić o co chodzi? Przesyłajcie wasze propozycje na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdego dnia jedna osoba, która naszym zdaniem wykaże się najlepszym pomysłem zostanie nagrodzona egzemplarzem gry. Do wygrania zatem, aż 7 gier.

Pierwsza zagadka już dziś :) Powodzenia!

 

Zagadka nr 1, kategoria: film

zagadka01

 

Zagadka numet 2, kategoria: miejsce

zagadka2 mini

 

Zagadka numer 3: wydarzenie

zagadka3 mini

 

Zagadka numer 4: znana postać (historyczna / niefikcyjna)

zagadka4 mini